АФІША

 • Краще залишайся мертвим

  25 Жовтня 2018р.
  початок о 18.30
  (80 грн.)

 • День народження кота Леопольда

  28 Жовтня 2018р.
  початок о 12.00
  (40 грн)

 • Вуйцьо з крилами

  28 жовтня 2018р.
  початок о 18.00
  (60-80 грн)

У закарпатському облмуздрамтеатрі буде «мала сцена»

На прес-конференції з нагоди початку ювілейного 70-го театрального сезону керівництво Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв поділилося своїми планами на цей рік.

Як повідомив директор Василь Марюхнич, незабаром в театрі повинна з’явитися сцена для камерних вистав. Такі «малі сцени» успішно працюють у театрах за межами області. Камерна сцена розрахована на вистави з невеликою кількість глядачів і мають особливу атмосферу безпосередньої причетності до дійства, що грається на відстані протягненої руки.

Завдяки «малій сцені» муздрамтеатр збільшив би кількість прем’єр на рік, міг би більше залучати акторів до роботи і головне – з’явився би майданчик для злободенної драматургії чи театральних експериментів. Адже у провінції більшість глядачів прагне у театрі розважатися, тоді як справжні театрали хочуть шукати на сцені відповіді на непрості питання сьогодення. «Мала сцена» могла би задовольняти мистецькі запити ужгородських поціновувачів Мельпомени.

Про камерну сцену в муздрамтеатрі говориться вже роками. Нарешті ситуація зрушилася з мертвої точки, і театр всерйоз береться за ще один майданчик для виступів. Ясна річ, що для його облаштування потрібні кошти, тож керівництво театру сподівається на підтримку як влади, так і меценатів.

Директор Василь Марюхнич висловив сподівання, що «мала сцена» запрацює вже до Міжнародного дня театру, який відзначається 27 березня. Саме в цей день Закарпатський обласний український музично-драматичний театрі імені братів Шерегіїв урочисто відзначатиме своє 70-річчя.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Наші контакти:

т/ф. (03122) 3-60-14 – приймальна
тел. (03122) 3-71-87 – каса
тел. (03122) 3-42-52 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.