АФІША

 • Same time, next year

  15 вересня 2018р.
  початок о 18.00

 • Круті віражі

  21 вересня 2018р.
  початок о 18.00
  (80грн.)

У закарпатському театрі поставлять «Швейка»


У п’ятницю, 16 жовтня, Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв відкриває свій 70-й ювілейний сезон. На суд глядача буде винесено виставу «Турецька шаль» за Квіткою-Основ’яненком.

Однією із найцікавіших прем’єр цього театрального сезону обіцяє стати музична комедія «Пригоди бравого вояка Швейка» за уславленим романом Ярослава Гашека. Тридцять років тому ця вистава вже йшла з успіхом на ужгородській сцені. І от режисер-постановник Василь Шершун пропонує нове дихання веселим пригодам незабутнього вояка австро-угорської імперії. Адже військова тема знову стала для українців актуальною. І краще її сприймати через гумористичні окуляри.

«Наскільки знаємо, нині вистави про Швейка грають у двох театрах України: на сцені Національного театру імені Франка йде «Швейк» з Хостікоєвим і Бенюком у головних ролях, у львівському театрі юного глядача поставлений спектакль «Швейк у Львові». Наша вистава буде музичною, в ній багато дотепних пісень, адже маємо єдиний музично-драматичний театр в області, тож цим слід користуватися повною мірою» - зазначає директор театру Василь Марюхнич.

Як і в попередніх виставах Василя Шершуна, буде задіяно багато молоді. Прем’єра «Пригоди бравого вояка Швейка» відбудеться вже взимку.

 

 

Наші контакти:

т/ф. (03122) 3-60-14 – приймальна
тел. (03122) 3-71-87 – каса
тел. (03122) 3-42-52 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.