АФІША

  • Жменяки

    26 Травня 2019р.
    початок о 18.00 

Закарпатський муздрамтеатр закриє 71 театральний сезон оперетою "Шаріка"

 У неділю, 16 липня, о 18.00 Закарпатський академічний обласний музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв закриває свій 71 театральний сезон.

А було зроблено цьогоріч чимало. Це і проведення першого фестивалю малої сцени «Під цвітом сакури», на який з’їхалися відомі колективи з усієї України, і отримання довгоочікуваного звання «академічний», і успішні прем’єри та гастролі...

У неділю муздрамтеатр закриватиме сезон вже сьомою прем’єрою. Цього разу на глядачів чекає романтична оперета «Шаріка» Ярослава Барнича, доля якого пов’язана із Закарпаттям. Головний театр області і надалі прагне бодай одну виставу ставити на місцевому матеріалі. Минулого сезону це була драма «В Парижі гарне літо….»  про долю знаного художника Адальберта Ерделі.

У неділю покажуть виставу про маловідому сторінку історії Закарпаття, коли в роки Першої світової війни в нашому краї перебували Українські січові стрільці. Це були військові частини, сформовані з українських добровольців, що вирізнялися високим патріотизмом та незламним духом. Січовики з честю показали себе на фронті у боротьбі з російськими загарбниками у Карпатах.  На Закарпатті вони готувалися до боїв та лікувалися.

Автор оперети Ярослав Барнич служив у сотні Клима Гутковського, що кілька місяців перебувала у Хусті. Події з тамтешнього квартирування і лягли в основу оперети.

Закарпатська прем’єра, яку ставить народний артист України, головний режисер Анатолій Філіппов відрізнятиметься від постановок «Шаріки» у Львові, Івано-Франківську та Тернополі. В Ужгороді акцент зроблений передовсім на місцевому матеріалі.

Ужгородське постановка «Шаріки» буде гідним подарунком до відзначення 120-річчя відомого композитора та драматурга Ярослава Барнича, який кілька плідних років свого життя віддав Закарпаттю.

Перед виставою, о 17.00, відбудеться прес-конференція керівництва театру з нагоди завершення театрального сезону та прем’єри української оперети «Шаріка».

Олександр ГАВРОШ, завліт Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв

 

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
тел.  (0312) 61-71-30 – каса
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.