АФІША

  • Маріупольська драма

    02 жовтня 2022р.
    початок о 18.00

  • Привиди маєтку Рейвенскрофт

    09 жовтня 2022р.
    початок о 18.00

--

На малій сцені Закарпатського муздрамтеатру відбудеться театральний фестиваль "Під цвітом сакури"

 

20 квітня Ужгород вперше прийматиме театральний фестиваль камерного мистецтва.

Директор Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв Василь Марюхнич розповів: "Ідею фестивалю підказала сакура, адже в другій половині квітня, коли вона зацвітає, Ужгород стає туристичною Меккою. Аби наповнити вже традиційний "Сакура-фест" мистецьким змістом, було вирішено з 20 по 26 квітня провести відкритий театральний фестиваль, який ми назвали "Під цвітом сакури". Фестиваль проходитиме на малій сцені театру, де вже успішно реалізовано три наші мистецькі проекти".

До Ужгорода приїдуть провідні театри України. "Це дасть нам змогу популяризувати як наш доробок, так і здобутки наших колег. З огляду на обмежену кількість місць на малій сцені (усього 77), просимо шанувальників театрального мистецтва не баритися з придбанням квитків. До речі, вони теж значно дешевші за традиційні гастрольні у нашому місті. Адже ми ставимо собі за мету в першу чергу популяризацію малої сцени, цього унікального способу найтіснішого спілкування акторів із глядачем", – поділився Василь Марюхнич.

У четвер, 20 квітня, о 19.00 фестиваль розпочнеться виставою "Піаніст" Київського академічного молодого театру за п’єсою В.Лєванова.

В п’ятницю, 21 квітня, о 19.00 актори Закарпатського облмуздрамтеатру покажуть "Спадкоємець" сучасного французького драматурга Лео Е.Манна.

У суботу, 22 квітня, о 19.00 Київський академічний театр "Колесо" зіграє народну комедію "Міріам" за О.Юр’євим.

В неділю, 23 квітня, о 17.00 Національний академічний драматичний театр ім.І.Франка покаже п’єсу Лесі Українки "На полі крові". Роль Юди зіграє народний артист України Остап Ступка.

У понеділок, 24 квітня, о 19.00 Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.І.Франка покаже виставу "Кохання з присмаком дощу" за оповіданням Г.Маркеса.

У вівторок, 25 квітня, о 19.00 на сцену вийдуть актори Національного академічного театру ім.Лесі Українки, які зіграють виставу "Двоє, не враховуючи собаки" за п’єсою В.Красногорова.

А завершать фестиваль у середу, 26 квітня, о 19.00 – господарі, які покажуть прем’єру "Круті віражі" за п’єсою Е.Ассу, – анонсують організатори.

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 411-47-41 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН