АФІША

  • Дві снігуроньки і один новий рік

    20 січня 2019р.
    початок о 12:00

  • Рей Куні

    20 січня 2019р.
    початок о 18.00 

У квітні в Ужгороді пройде новий театральний фестиваль "Під цвітом сакури"

Досі Закарпаття мало два своїх театральних фестивалі. Закарпатський обласний театр ляльок «Бавка» що два роки проводить міжнародний театральний фестиваль «Інтерлялька». Мукачівський обласний театр драми і комедії щотравня проводить фестиваль «Етно-діа-сфера», в якому беруть участь чимало театрів національних меншин.

І ось тепер у квітні буде ще один театральний фестиваль – «Під цвітом сакури». Про це повідомив на прес-конференції директор Закарпатського обласного академічного українського музично-драматичного театру Василь Марюхнич. Фестиваль проходитиме з 20 по 26 квітня на малій сцені муздрамтеатру. Власне, й задумовувався він як фестиваль малої форми. Адже віднедавна головний театр області має камерну сцену, яку й хочуть пополяризувати, в тому числі й через фестиваль.

До Ужгорода приїдуть відомі колективи: столичні національні театри імені Івана Франка та Лесі Українки, київський Молодий театр імені Леся Курбаса, київський театр «Колесо». Покажуть своє мистецтво і гості з Івано-Франківського муздрамтеатру. Також виступлять на малій сцені з виставами господарі та мукачівський театр.

Тож щодня протягом семи квітневих днів ужгородці та гості міста будуть тішитися справжнім театральним видовищем із такою романтичною і рідною назвою «Під цвітом сакури».

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
тел.  (0312) 61-71-30 – каса
моб. (050) 432-05-57 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.