АФІША

 • Крик душі

  22 липня 2022р.
  початок о 18.00

 • Крик душі

  23 липня 2022р.
  початок о 18.00

 • Крик душі

  24 липня 2022р.
  початок о 18.00

--

Національна спілка театральних діячів просить надати Закарпатському муздрамтеатру звання "академічного"

3 жовтня у Києві проходив позачерговий з’їзд Національної спілки театральних діячів України, на якому головою НСТД обрано художнього керівника Національної оперети України Богдана Струтинського.

Серед інших питань делегати з’їзду прийняли звернення з проханням надати статус «академічного» Закарпатському муздрамтеатру.

«Закарпатський обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв цьогоріч відзначив своє 70-річчя. Найбільший театр Закарпаття зробив чималий вклад у розвиток українського театрального мистецтва у найзахіднішій області України. Він є популяризатором кращих здобутків української та світової драматургії українською мовою в багатонаціональному краї.

Керівництво театру вже зверталося з клопотанням про надання театру статусу «академічного». Адже це чи не єдиний театр такого рівня в обласних центрах України, який ще не отримав цей статус.

 

Водночас, така підтримка змогла би частково покращити фінансове становище працівників театру, адже через низькі зарплати та віддаленість від театральних вишів наш театр потерпає через брак висококваліфікованих фахівців. Запросити ж на вакантні посади випускників неможливо через відсутність житла та низьку зарплату, якої ледь вистачає на прожиття.

Надання статусу «академічний» було би не тільки визнанням фахового рівня найстарішого театру Закарпаття, але й принесло очевидні позитиви для колективу в нелегкі часи», – говориться у зверненні з’їзду Національної спілки театральних діячів до Кабінету міністрів.

 

 

Наші контакти:

т/ф. (0312) 61-60-11 – приймальна
моб. (050) 411-47-41 – каса
тел.  (0312) 61-42-37 – черговий

Адреса театру:

88018 м. Ужгород, вул. Л. Толстого, 12
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН